Kurac / Vlněna split

by KURAC / VLNĚNA

/
 • Streaming + Download

  Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

    name your price

   

 • MC kazeta KURAC / VLNĚNA
  Cassette + Digital Album

  Includes unlimited streaming of Kurac / Vlněna split via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

  Sold Out

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

about

"Čínskou polívku si dám / poseru se jako pán / hovna z anu viset budou / poezii skládám hrubou. Tak nějak začíná slavná báseň frontmana Kurac Ondřeje Křenka, která je hymnou jeho estéta. Když se pak spojil s Torem, který má k této metalové tematice blízko, a přibrali Hairyho, bylo jasné, že to bude dým. Po několika neúspěšných pokusech o nahrávku, kdy to vyhazovali jako kocury z jedoucího vlaku, se jim konečně povedlo dodělat materál, se kterým jsou spokojení. Přebuřené kytary a kanibalské bicí smíchané s dosti nezvyklou polohou Křemilova hlasu (asi jak ho furt slyšíte recitovat básně, tak nejste připraveni na jeho "zpěv") jsou, slovy Jana Rejžka, třaskavá směs pro romantické večery s drahou polovinou. To Vlněna už měla nahráno dávno a čekalo se jen na hlupce ze Slezska. Jak víme, tihle neoriginální vykrádači brněnského genia loci jsou skuteční kumštýři (jeden hraje na cello! určitě po večerech chodí s Danem Bártou na kávu). Ať už ale mají v řiti dírku nebo ne (copyright: Dan Bárta), je to celkem jedno. Tvrdej rokenrol pro milovníky výborně udělanejch kytar, kterej ocení zvlášť milovníci Brna. Vzpomínáte ještě na Boro? Tak třeba tomu místu je věnovaná závěrečná skladba splitu. Dost ale keců..."(MMM)
Stahuj zde na bandcamp

Album vychází v kooperaci labelů Tape-ty (www.tape-ty.cz) a MamaMrdaMaso (www.mamamrdamaso.org). Brzo k dostání na kazetách!

credits

released December 17, 2014

tags

license

about

TAPE-TY Czech Republic

Experimental microcooperative (cassette) label from Czech republic.

contact / help

Contact TAPE-TY

Streaming and
Download help